Литий диск Zorat BK846 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 5 320 до 6 750 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat BK846 3
Характеристики
Zorat BK846 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK846 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW Kia (BK846) R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 (GP) 100086367 | 5 568 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK846 R18 W7.5 PCD5x114,3 ET40 DIA67.1 GP | 5 725 грн. |
Zorat Wheels BK846 7.5x18 5x114.3 ET40 DIA67.1 GP | 5 918 грн. |
ZW BK846 7,5x18/5x114,3 D67,1 ET40 GP | 5 526 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK846 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) GP | 6 237 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі