Литий диск Zorat D5042 8x18/5x150 ET43 DIA110,1
від 6 238 до 6 758 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Zorat D5042 2
Характеристики
Zorat D5042 8x18/5x150 ET43 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat D5042 8x18/5x150 ET43 DIA110,1
Литые диски ZW D5042 R18 W8 PCD5x150 ET43 DIA110.1 (HB) 1000706803 | 6 485 грн. |
Диски ZW D5042 8x18 5x150 ET43 DIA110,1 (HB) | 6 238 грн. |
Литі диски ZW D5042 R18 W8 PCD5x150 ET43 DIA110.1 (HB) | 6 758 грн. |
Закрити
Схожі