Литий диск Zorat D5042 8x18/5x150 ET43 DIA110,2
від 6 467 до 7 637 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.2 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Zorat D5042 2
Характеристики
Zorat D5042 8x18/5x150 ET43 DIA110,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat D5042 8x18/5x150 ET43 DIA110,2
Сортувати
Литые диски ZW D5042 R18 W8 PCD5x150 ET43 DIA110.2 (HB) 1001802151 | 6 541 грн. |
Zorat Wheels (ZW) D5042 R18 W8 PCD5x150 ET43 DIA110.2 HB | 6 736 грн. |
ZW D5042 8,0x18/5x150 D110,2 ET43 HB | 6 472 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-D5042 (R18 W8.0 PCD5x150 ET43 DIA110.2) HB | 7 340 грн. |
ZW D5042 (R18 W8.0 PCD5x150 ET43 DIA110.2) HB | 6 697 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі