Процесор AMD Ryzen 7 Raphael 7700X3D OEM (100-000002235)
![]() | New Новинка очікується Роз'єм (Socket): AMD AM5; Кількість ядер (cores): 8; Кількість потоків (threads): 16; Частота (ГГц): 4; Модель IGP: Radeon; Підтримка PCIe: 5.0; |
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X3D OEM |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Класифікація актуальних процесорів AMDРозбираємо історію успіху лінійки Ryzen та що з неї варто розглянути до покупки у 2026 році.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Процесор AMD Ryzen 7 Raphael отримує позитивні відгуки за свою продуктивність та ціну. Користувачі відзначають, що він має високу швидкість та низьку температуру під час роботи, особливо в іграх, де температура не перевищує 60-65 градусів. Модель 7800X3D BOX виділяється додатковим кешем для ігор та гарним співвідношенням ціни до продуктивності. Вона підтримує DDR5 та новий сокет, що робить її перспективною на майбутнє. Однак, деякі користувачі зауважують на високі ціни у перекупних магазинах, що може бути недоцільним для тих, хто оновлює ПК з DDR4. Загалом, процесор рекомендується для нових збірок ПК, але слід бути обережним з вибором продавця через можливі завищені ціни.
Переваги
Мінуси
• Низька температура при знятій IHS (в умілих руках)
• Додатковий кеш для іграшок • Гарне відношення ціни до продуктивності • Розганяється, хай і з невеликими махінаціями • DDR5 та новий для 2023р. сокет із перспективами • Нахабно завищені ціни у перекупних магазинів
• Занадто дорого, якщо покращуєте ПК з DDR4 • Дорогуючі плати на майбутнє B650E/X670E 8+8 pin |
все тягне на ультрах все тягне немає |
Не очікував такого, В іграх процессор максимум нагрівається до 60-65 градусів інколи навіть менше а оходжував все це задопомогую Deepcool AK620 Zero Dark Ціна за 8 ядерний процессор на мою думку низька, Швидкість Мабуть з недоліків немає зовсім нічого |
Додати відгук
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Модификації AMD Ryzen 7 Raphael
| Ціни на AMD Ryzen 7 Raphael |
|---|---|---|---|---|
| AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | від 10 358 грн. | 22 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7700 MPK | від 12 099 грн. | 6 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | від 8 050 грн. | 107 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7700X3D BOX | від 8 050 грн. | 107 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7700X3D OEM | від 8 050 грн. | 107 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | від 9 800 грн. | 114 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | від 11 330 грн. | 56 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | від 19 965 грн. | 2 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | від 14 380 грн. | 78 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | від 14 399 грн. | 64 пропозиції | ||
Відеоогляди

Інтернет-магазини нереально накручують цінники - я можу знайти на taobao в Китаї офіційний завод і купити відсоток за 450 $ + трохи доставки, ніж у перекупних магазинів за 600 $.