Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Ківш Edenberg EB-16997

Фото - Каструля Edenberg EB-16997
Edenberg EB-16997
Колір
Тип
ківш
Розмір
18 см
Об'єм
1.8 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
носик для зливу
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-16997

Усі ціни 9 →

Ківш Edenberg EB-16997 18 см 1.8 л чорний 5152157

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
805 грн.

Ковш із кришкою Edenberg 1.8л квадратний з мармуровим антипригарним покриттям (EB-16997)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.

Квадратний ківш Edenberg EB-16997 з мармуровим покриттям та скляною кришкою, 1.8 л*18 см (EB-16997)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smile_Place З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
999 грн.

Ковш із кришкою Edenberg 1.8л квадратний з мармуровим антипригарним покриттям (EB-16997)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PosudEasyі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
725 грн.

Ківш прямокутний Edenberg EB-16997 мармуровий 1,8 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spravomayster З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
987 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Edenberg EB-16997