Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Ківш Edenberg EB-17001

Фото - Каструля Edenberg EB-17001
Фото 7
Edenberg EB-17001
1.5 л2.3 л
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.5 л
Глибина
8.5 см
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
edenberg.eu
Дата додавання на E-Katalog
березень 2023
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-17001

Ківш із кришкою Edenberg EB-17001 16 см 1,5 л

Маркетплейс: MAUDAU  TechBuy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
877 грн.

Ківш із кришкою Edenberg EB-17001 16 см 1,5 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  UzTechnology З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
942 грн.

Ковшик з кришкою 1.5 л 16x8.5 см нержавіюча сталь трислойне антипригарне покриття EB-17001

Маркетплейс: Rozetka.ua  Pan Vinokur З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 482 грн.

Ківш Edenberg 1.5л з кришкою 16*8.5см із нержавіючої сталі (EB-17001)

Маркетплейс: Rozetka.ua  КАСТРЮЛЯНДІЯ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 150 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-17001

Модификації Edenberg EB-17001

Ціни на Edenberg EB-17001
Edenberg EB-17001 від 877 грн.4 пропозиції
Edenberg EB-17002 від 2 500 грн.1 пропозиція