Набор посуды Edenberg EB-7422
Фото 7 |
Edenberg EB-7422 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-7422
Все цены 6 →Набір посуду Edenberg Bronze Line 8 предметів EB-7422 | 4 274 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-7422 з антипригарним мармуровим покриттям 6 предм | 2 475 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-7422 з мармуровим покриттям з литого алюмінію 8 | 5 499 грн. |
Універсальний набір каструль Edenberg EB-7422 з литого алюмінію з антиприг | 3 137 грн. |
Набір посуду каструлі з антипригарним покриттям Edenberg EB-7422 8 предмет | 5 499 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-7422 складається з 8 предметів (3 каструлі і 2 пі | 3 710 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →