Набор посуды Edenberg EB-7427
Edenberg EB-7427 |
|
Подходит для всех источников тепла, включая индукционные.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-7427
Все цены 12 →EDENBERG EB-7427 | 2 575 грн. |
Набір каструль EDENBERG EB-7427 з мармуровим покриттям 8 предметів (3 каст | 3 083 грн. |
Набір алюмінієвих каструль Edenberg 8 предметів з мармуровим покриттям зел | 2 350 грн. |
Набір посуду казанів 8 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Eden | 2 864 грн. |
Набір каструль з антипригарним мармуровим покриттям Edenberg EB-7427 8 пре | 2 299 грн. |
eще 7 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →