Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Витяжки   /   Elica

Витяжка Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь (PRF0120980)

Фото - Витяжка Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь
Фото 4
Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь
нержавіюча сталь чорний
Колір
Тип і монтажнастільна (в стільницю)
Оформленняз висувною панеллю
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність275 Вт
Продуктивність (мотор)1200 м³/год
Максимальний рівень шуму59 дБ
Кількість швидкостей3 / + інтенсивний режим /
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
Таймер вимкнення
Щілинне всмоктування
Інше
Діаметр повітровода150 мм
Висота (мін.)51 см
Висота (макс.)65 см
Ширина90 см
Глибина12 см
Офіційний сайтelica.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2019
Маркування виробника
PRF0120980

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.

Купити Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь

Усі ціни 8 →

Витяжка вбудована Elica Pandora GME IX/A/90

Вбудована витяжка Elica Pandora GME IX/A/90 поєднує мінімалістичний дизайн з чорного скла та нержавіючої сталі й високу проду... щективність до ~669 м³/год, що робить її придатною для середніх і великих кухонь; периферійна (обвідна) система всмоктування з алюмінієвим фільтром під декоративною панеллю підвищує ефективність видалення пари й запахів при зниженні шуму, доступні режими відводу та
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
103 286 грн.

ELICA PANDORA IX/F/90

PointQ.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
73 899 грн.

Витяжка Elica PANDORA IX/F/90

Витяжка Elica PANDORA IX/F/90 – стильне рішення для вашої кухні, що поєднує в собі сучасний дизайн та потужність. Ця вбуд... щеована витяжка має ширину 835 мм та глибину 96 мм, що робить її ідеальною для монтажу у кухонні меблі. Виготовлена з нержавіючої сталі, вона не тільки ефективно очищує повітря, а й додає елегантності вашій кухні. Особливістю моделі є циркуляційний тип повітроочисника,
inSale.com.uaМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
100 028 грн.

Витяжка вбудована Elica Pandora IX/F/90

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
108 893 грн.

Витяжка вбудована Elica Pandora IX/F/90

Вбудована витяжка Elica Pandora IX/F/90 поєднує мінімалістичний дизайн з чорною нержавіючою сталлю та загартованим склом і пі... щедходить для монтажу під шафу або в острівну секцію; периферійна система всмоктування підвищує тиск на фільтри та знижує шум, а потужність до 665 м³/год забезпечує ефективне видалення парів і запахів у великих та активних кухнях; модель оснащена внутрішнім мотором з
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
100 279 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Elica Pandora IX/F/90

Ціни на Elica Pandora IX/F/90
Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча стальвід 73 899 грн.10 пропозицій
Elica Pandora BL/F/90 чорнийвід 60 168 грн.29 пропозицій