Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Оперативна пам'ять   /   Exceleram

Оперативна пам'ять Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB E416322SD

Фото - Оперативна пам'ять Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB E416322SD
Exceleram E416322SD
Об'єм пам'яті
2 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК

Купити Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB E416322SD

Усі ціни 6 →

Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E416322SD)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 313 грн.

Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E416322SD) E416322SD

DDR4, 16 ГБ, У наборі - 2, 3200 МГц, CL22-22-22, 1.2 В, non-ECC
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
5 230 грн.

Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E416322SD) E416322SD

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 360 грн.

Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM ddr4 16gb (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (e416322sd)

- Тип пам'яті: DDR4 - Об'єм пам'яті: 16 ГБ - Кількість модулів у наборі: 2 - Стандарти пам'яті: PC4-25600 - Част... щеота пам'яті: 3200 МГц - Таймінги: CL22-22-22 - Напруга живлення: 1.2 В - Перевірка і корекція помилок (ECC): non-ECC - Буферизація: unbuffered - Охолодження: немає - (Збірка) Висота модуля пам'яті: стандарт - (Збірка) Споживча потужність: 5 Вт - Примітка: Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування.
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 516 грн.

Exceleram Оперативна память Exceleram 16GB (2x8GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz CL22 (E416322SD)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
5 499 грн.

Модуль для ноутбука SoDIMM ddr4 16gb (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (e416322sd)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Your House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 950 грн.

Динаміка цін на Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB E416322SD

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB

Ціни на Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB
Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB E416247SDвід 4 216 грн.21 пропозиція
Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB E416269SDвід 4 216 грн.27 пропозицій
Exceleram SO-DIMM DDR4 2x8GB E416322SDвід 4 950 грн.6 пропозицій