Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Процесори   /   Intel

Процесор Intel Core Ultra 7 265 BOX (BX80768265)

Фото - Процесор Intel Core Ultra 7 265 BOX
Відео 8Фото 5
Intel Core Ultra 7 265 BOX
Основне
СеріяCore Ultra 7
Кодова назваArrow Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1851
Техпроцес3 нм
КомплектаціяBOX (з кулером)
Ядра і потоки
Кількість ядер20 cores
Performance8 cores
Efficient12 cores
Кількість потоків20 threads
Частота
Performance-core Base2.4 ГГц
Efficient-core Base1.8 ГГц
Частота TurboBoost Max 3.05.3 ГГц
Performance-core Max5.2 ГГц
Efficient-core Max4.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L330 МБ
Характеристики
Модель IGPIntel Graphics
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)182 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура105 °С
Тест Passmark CPU Mark49847 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR56400 МГц
Число каналів2 шт.
Офіційний сайтintel.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Маркування виробника
BX80768265

Використовуються P-ядра з архітектурою Lion Cove та E-ядра Skymont. Окремий NPU-блок продуктивністю 13 TOPS.
Відсутність підтримки Hyper-Threading у обох видів ядер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.

Купити Intel Core Ultra 7 265 BOX

Усі ціни 10 →

Процесор Intel Core Ultra 7 265 2.4GHz (30MB, Arrow Lake, 65W, S1851) Box (BX80768265) BX80768265

Висока продуктивність для вимогливих завдань Процесор Intel Core Ultra 7 265, представлений у січні 2025 року, є потужним ріш... щеенням для настільних комп’ютерів, розробленим на базі архітектури Arrow Lake-S. Він оснащений 20 ядрами та 20 потоками, що забезпечує ефективну багатозадачність та високу продуктивність у ресурсоємних додатках. Базова тактова частота процесора становить 2,4 ГГц, з можливістю підвищення до 5,3 ГГц завдяки технології Intel Turbo Boost, що дозволяє швидко реагувати на змінні навантаження та забезпечує плавну роботу системи. Процесори серії Intel Core Ultra 200S відкривають перші настільні комп’ютери зі штучним інтелектом для ентузіастів і забезпечують чудову ігрову продуктивність і найкращі в галузі обчислення за значно меншої потужності. Енергоефективність та сучасний техпроцес Виготовлений за передовим 3-нм техпроцесом, Intel Core Ultra 7 265 поєднує високу продуктивність з енергоефективністю. Тепловий пакет (TDP) процесора становить 65 Вт, що сприяє зниженню енергоспоживання та тепловиділення, забезпечуючи стабільну роботу системи навіть під високим навантаженням. Це робить процесор ідеальним вибором для користувачів, які прагнуть досягти балансу між потужністю та енергоефективністю. Підтримка сучасних технологій та розширена сумісність Intel Core Ultra 7 265 підтримує оперативну пам’ять типу DDR5, що забезпечує високу пропускну здатність та швидкість обміну даними. Процесор сумісний з інтерфейсом PCI Express 5.0 і 4.0, що дозволяє підключати сучасні високошвидкісні графічні карти та інші периферійні пристрої, забезпечуючи максимальну продуктивність системи. Крім того, підтримка технологій віртуалізації, таких як VT-d та VT-x, розширює можливості використання процесора в різноманітних середовищах. Надійність та безпека на вищому рівні Процесор оснащений передовими технологіями безпеки, включаючи Intel AES-NI для швидкого та безпечного шифрування даних, а також Intel TXT, що забезпечує захист від несанкціонованого доступу та підвищує загальну безпеку системи. Ці функції роблять Intel Core Ultra 7 265 надійним вибором для користувачів, які цінують безпеку та захист своїх даних.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
17 800 грн.

Процесор Intel Core Ultra 7 265 (BX80768265)

Виробник: Intel. Технологія віртуалізації: intel virtualization for directed i/o (vt-d). Тип упаковки: Box. Призначення: для... щеПК. Технологія віртуалізації: intel virtualization (vt-x). Стан товару: Новий. Тип роз'єму: Socket 1851. Кількість ядер: 20. PCI-E (версія): 5.0. Максимальна тактова частота, ГГц: 4.6. Кеш-пам'ять третього рівня L3, МБ: 30. Тактова частота ядра, ГГц: 2.4. Критична температура, °С: 105. Техпроцес, нм: 3. Потужність TDP, Вт: 65 (Turbo
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
17 459 грн.

Процесор Intel Core Ultra 7 265 (BX80768265)

Процесор Intel Core Ultra 7 265 (BX80768265) — високопродуктивний та надійний компонент для сучасних комп’ютерних систем. Осн... щеащений 20 ядрами, з яких 8 — високопродуктивні Performance і 12 — ефективні Efficiency, забезпечує чудову багатозадачність та швидкість роботи з складними додатками. Технологія Intel Turbo Boost дозволяє підвищувати тактову частоту до 5,3 ГГц, що сприяє плавному виконанню ресурсомістких
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
20 697 грн.

Процесор Intel® Core™ Ultra 7 265 BOX (BX80768265) BX80768265

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
20 635 грн.

Intel Core Ultra 7 5.3GHz BOX (BX80768265)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
16 091 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Intel Core Ultra 7 265 BOX

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Intel Core Ultra 7

Ціни на Intel Core Ultra 7
Intel Core Ultra 7 265 BOXвід 16 091 грн.10 пропозицій
Intel Core Ultra 7 265 OEMвід 22 105 грн.2 пропозиції
Intel Core Ultra 7 265F BOXвід 13 390 грн.82 пропозиції
Intel Core Ultra 7 265F OEMвід 19 792 грн.1 пропозиція
Intel Core Ultra 7 265K BOXвід 14 509 грн.69 пропозицій
Intel Core Ultra 7 265KF BOXвід 12 699 грн.81 пропозиція
Intel Core Ultra 7 265KF OEMвід 13 310 грн.64 пропозиції
Intel Core Ultra 7 265K OEMвід 16 738 грн.2 пропозиції
Intel Core Ultra 7 270K Plus BOXвід 16 369 грн.20 пропозицій
Intel Core Ultra 7 270K Plus OEMвід 16 949 грн.14 пропозицій
Відеоогляди