Процесор Intel Xeon Silver 4108 (BX806734108)
![]() |
Intel Xeon Silver 4108 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Гід з архітектур та сокетів процесорів Intel CoreРозбираємося в поколіннях і сокетах Intel: які процесори розглянути для покупки, а які оминати стороною.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Купити Intel Xeon Silver 4108
Intel Xeon Silver 4108 (BX806734108) | 4 806 грн. | ![]() |
| 5 007 грн. |
| 4 365 грн. |
Модификації Intel Xeon Silver
| Ціни на Intel Xeon Silver |
|---|---|---|---|---|
| Intel Xeon Silver 4108 | від 4 365 грн. | 3 пропозиції | ||
| Intel Xeon Silver 4116 | від 34 110 грн. | 2 пропозиції | ||
| Intel Xeon Silver 4309Y | від 29 883 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
Рекомендуємо