Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Процесори   /   Intel

Процесор Intel Core Ultra 5 225 BOX (BX80768225)

Фото - Процесор Intel Core Ultra 5 225 BOX
Відео 4Фото 5
Intel Core Ultra 5 225 BOX
Основне
СеріяCore Ultra 5
Кодова назваArrow Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1851
Техпроцес3 нм
КомплектаціяBOX (з кулером)
Ядра і потоки
Кількість ядер10 cores
Performance6 cores
Efficient4 cores
Кількість потоків10 threads
Частота
Performance-core Base3.3 ГГц
Efficient-core Base2.7 ГГц
Performance-core Max4.9 ГГц
Efficient-core Max4.4 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L320 МБ
Характеристики
Модель IGPIntel Graphics
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)121 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура105 °С
Тест Passmark CPU Mark30507 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR56400 МГц
Число каналів2 шт.
Офіційний сайтintel.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Маркування виробника
BX80768225

Використовуються P-ядра з архітектурою Lion Cove та E-ядра Skymont. Окремий NPU-блок продуктивністю 13 TOPS.
Відсутність підтримки Hyper-Threading у обох видів ядер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.

Купити Intel Core Ultra 5 225 BOX

Усі ціни 66 →

Процесор Intel Core Ultra 5 225 3.3GHz (20MB, Arrow Lake, 65W, S1851) Box (BX80768225) BX80768225

Потужність для вимогливих користувачів Intel Core Ultra 5 225 - це процесор, створений для ентузіастів продуктивності та висо... щеких технологій. Він має 10 ядер - 6 продуктивних (P-core) і 4 ефективних (E-core), забезпечуючи ідеальний баланс обчислювальної потужності та енергоефективності. Завдяки технології Intel Turbo Boost він досягає максимальної частоти 4.9 ГГц, забезпечуючи плавну роботу в іграх, творчих програмах і повсякденних завданнях. Ефективність і прохолодна робота Базова потужність процесора становить 65 Вт, що забезпечує стабільну роботу без надмірного нагрівання. У ситуаціях, що вимагають додаткової потужності, вона може досягати 121 Вт, забезпечуючи максимальну продуктивність у критичні моменти. Удосконалена гібридна архітектура забезпечує оптимальний розподіл ресурсів, що призводить до кращого відгуку системи. Інтегрована графіка нового покоління Intel Core Ultra 5 225 оснащений графічним процесором Intel Graphics, що підтримує роздільну здатність до 8K при 60 Гц і такі передові технології, як DirectX 12, OpenGL 4.5 і OpenCL 3.0, дозволяючи користувачам насолоджуватися плавною графікою без необхідності використання спеціальної відеокарти. Підтримка DP 2.1 і HDMI 2.1 забезпечує універсальність і сумісність з новітніми моніторами. Штучний інтелект на кінчиках ваших пальців Завдяки технології Intel AI Boost і підтримці OpenVINO, WindowsML, DirectML і ONNX RT процесор чудово справляється із завданнями обробки даних штучного інтелекту - від обробки мультимедіа до інтелектуальних алгоритмів оптимізації. Гнучкість і готовність до майбутнього Підтримка пам’яті DDR5 6400 MT/s і до 192 ГБ оперативної пам’яті робить Core Ultra 5 225 готовим до майбутнього вибором для геймерів і творців контенту. Підтримка PCIe 5.0 і Thunderbolt 4 забезпечує блискавичну передачу даних і сумісність з новітніми компонентами. Intel Core Ultra 5 225 - продуктивність, інтелект і надійність Незалежно від того, граєте ви, працюєте чи створюєте, цей процесор забезпечує потужність і передові технології, які допоможуть вам досягти більшого.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
9 675 грн.

Процесор Intel Core Ultra 5 225 BOX (BX80768225) BX80768225

Процесор Intel Core Ultra 5 225 BOX (BX80768225) / Intel / Arrow Lake / 3 nm / 10 (6p+4e) / 10 / 3.30 - 4.90 GHz / DDR5-6400... ще/ Intel Graphics / Так / 36міс. / 00000
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
8 888 грн.

Процесор INTEL Core™ Ultra 5 225 (BX80768225)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 090 грн.

Intel Core Ultra 5 225 (BX80768225) Ua

Виробник: Intel / Серія: Intel Core Ultra 5 / Socket: Socket 1851 / Ядро: Arrow Lake-S / Кількість ядер: 10 / Тактова частота... ще: 3.3 ГГц (4.9 ГГц Turbo) / Інтегроване графічне ядро: Intel Graphics
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 482 грн.

Intel Core Ultra 5-225 (BX80768225)

Виробник: Intel / Серія: Intel Core Ultra 5 / Socket: Socket 1851 / Ядро: Arrow Lake-S / Кількість ядер: 10 / Тактова частота... ще: 3.3 ГГц (4.9 ГГц Turbo) / Інтегроване графічне ядро: Intel Graphics
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
9 081 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intel Core Ultra 5 225 BOX

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Intel Core Ultra 5

Ціни на Intel Core Ultra 5
Intel Core Ultra 5 225 BOXвід 7 599 грн.72 пропозиції
Intel Core Ultra 5 225 OEMвід 7 888 грн.51 пропозиція
Intel Core Ultra 5 225F BOXвід 6 199 грн.91 пропозиція
Intel Core Ultra 5 225F OEMвід 6 689 грн.58 пропозицій
Intel Core Ultra 5 235 BOXвід 12 999 грн.38 пропозицій
Intel Core Ultra 5 235 OEMвід 17 563 грн.1 пропозиція
Intel Core Ultra 5 245 OEMвід 16 985 грн.2 пропозиції
Intel Core Ultra 5 245K BOXвід 8 369 грн.76 пропозицій
Intel Core Ultra 5 245KF BOXвід 7 250 грн.54 пропозиції
Intel Core Ultra 5 245KF OEMвід 8 361 грн.46 пропозицій
Intel Core Ultra 5 245K OEMвід 12 508 грн.1 пропозиція
Intel Core Ultra 5 250KF Plus BOXвід 10 490 грн.21 пропозиція
Intel Core Ultra 5 250KF Plus OEMвід 10 649 грн.16 пропозицій
Intel Core Ultra 5 250K Plus BOXвід 11 330 грн.18 пропозицій
Intel Core Ultra 5 250K Plus OEMвід 11 600 грн.16 пропозицій
Відеоогляди