Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Ящики для інструменту   /   Intertool

Органайзер Intertool BX-4008

Фото - Ящик для інструменту Intertool BX-4008
Intertool BX-4008
Тип
органайзер
Призначення
тільки для дрібних елементів
Розмір
8.5"
Комірок органайзера
15 шт
Матеріал
пластик
Матеріал замків
пластик
Габарити
210x338x62 мм
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool BX-4008

Intertool Intertool BX-4008 116676

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
286 грн.

Міні-органайзер 8.5" 210*338*62 мм INTERTOOL (BX-4008) UA BX-4008

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
229 грн.

Міні-органайзер для дрібних інструментів 8.5" 210x338x62 мм INTERTOOL BX-4008

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
317 грн.

Динаміка цін на Intertool BX-4008