Смеситель Lidz 12 32 020F-9
Фото 6 |
Lidz 12 32 020F-9 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lidz 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lidz.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lidz 12 32 020F-9
Змішувач для кухні Lidz (NKS) 12 32 020F-9 нікель LIDZNKS123202223 | 2 430 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Lidz (NKS)-12 32 022 23 (LIDZNKS123202223) L | 2 430 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з фільтром Lidz (NKS) 12 32 020F-9 | 1 888 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Lidz (NKS) 12 32 020F-9 LIDZNKS123202223 | 2 430 грн. |
Змішувач на кухню Lidz (NKS) 12 32 020F-9 з підключенням до фільтра, кран | 2 430 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →