Мышка
Logitech Wireless Mouse M171 (910-004641)
Видео 16Фото 20 |
Logitech Wireless Mouse M171 |
|
Фирменные технологии в мире компьютерных мышейКакие технологии бывают в мышках и что за преимущества они дают в тех или иных задачах
Как выбрать мышку для игр, офисных задач и творческой работыРазбираемся с тонкостями рынка компьютерных мышек и выбираем подходящие варианты для вас
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Logitech 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Logitech.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Logitech Wireless Mouse M171
Все цены 200 →Logitech Wireless Mouse M171 Blue 910-004640 | 599 грн. |
Миша Logitech M171 Black (910-00442) | 444 грн. |
Мышка Logitech M171 (910-004640) Blue/Black USB 910-004640 | 463 грн. |
Миша Logitech M171 Black (910-00442) | 776 грн. |
Миша бездротова Logitech M171 Off-White (910-006867) 910-006867 | 599 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 26 | 1 6 6 7 |
Хороша мишка до ноутбука. -компактна
-довго працює від одної батарейки -працює вже довгий час і проблем немає таких як подвійнє натискання і т.д. -може бути незручно в користуванні коли велика рука |
Зручна, проста та надійна мишка працює рік на 1 батарейці від дюрасел, клавіші після року використання працюють як в новій, компактна цна топ немає Андрій Яковлєв: пользуюсь Logitech Wireless Mouse M171 более года |
Якщо купувати до 500 гривень - дуже хороша мишка. Є невеликі недоліки. Але з ними вона пропрацювала в мене 5 років без проблем. Купував літом 18 року. І тільки зараз стала підтуплювати 1. Розміри
2. не підтуплювала і швидко реагувала 5 років 3. ціна 4. Вимикач на нижній частині 5. Клавіші плавно натискаються 1. З самого початку був люфт колесика и кришки відсіку з батарейкою. Люфт кришки вдалося побороти. А колесико так і люфтить. Alexey: пользуюсь Logitech Wireless Mouse M171 более года |
Показано 3 из 26 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →