Торцовочная пила Metabo KGS 254 M 691214000
Видео 10Фото 9 |
Metabo KGS 254 M 691214000 |
|
В комплекте подставка.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Metabo KGS 254 M 691214000
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M з платформою KSU 251 691214000 | 22 799 грн. |
Пила торцювальна Metabo KGS 254 M з платформою KSU 251 691214000 | 22 799 грн. |
Пила торцовочная Metabo KGS 254 M (691214000) | 22 799 грн. |
Metabo 691214000 | 24 000 грн. |
Metabo 691214000 | 24 600 грн. |
0 3 2 0 |
Використовую на будівництві та для домашніх поделок, пилою задоволений Глибина та довжина різу, потужність двигуна, дуже зручно торцувати стропила під потрібним кутом 100 брус не дорізає ю к: пользуюсь Metabo KGS 254 M 602540000 более года |
Показано 1 из 8 отзывов
eще 7 отзывов
Видеообзоры
Модификации Metabo KGS 254 M 691214000
Цены на Metabo KGS 254 M 691214000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 254 M 602540000 | от 13 164 грн. | 29 предложений | ||
Metabo KGS 254 M 691214000 | от 22 799 грн. | 7 предложений | ||
Metabo KGS 254 M Set 690967000 | от 17 941 грн. | 3 предложения | ||
Metabo KGS 254 M Set 690828000 | от 16 576 грн. | 4 предложения |
ПохожиеСравнить в таблице →