Торцювальна пила Metabo KGS 254 M 691214000
Відео 10Фото 9 |
Metabo KGS 254 M 691214000 |
|
В комплекті підставка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KGS 254 M 691214000
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M з платформою KSU 251 691214000 | 22 799 грн. |
Пила торцювальна Metabo KGS 254 M з платформою KSU 251 691214000 | 22 799 грн. |
Пила торцовочная Metabo KGS 254 M (691214000) | 22 799 грн. |
Metabo 691214000 | 24 000 грн. |
Metabo 691214000 | 24 600 грн. |
0 3 2 0 |
Використовую на будівництві та для домашніх виробів, пилкою задоволення Глибина та довжина різу, потужність двигуна, дуже зручно торцувати крокви під потрібним углом. 100 брус не дорізає ю к: користуюся Metabo KGS 254 M 602540000 більше року |
Показано 1 з 8 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
Модификації Metabo KGS 254 M 691214000
Ціни на Metabo KGS 254 M 691214000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 254 M 602540000 | від 13 164 грн. | 31 пропозиція | ||
Metabo KGS 254 M 691214000 | від 22 799 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KGS 254 M Set 690967000 | від 17 941 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KGS 254 M Set 690828000 | від 16 576 грн. | 4 пропозиції |