Смеситель PLAMIX Afina 003 PM0569
Фото 3 |
PLAMIX Afina 003 PM0569 |
|
Смеситель из термопластика.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели PLAMIX.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить PLAMIX Afina 003 PM0569
Все цены 26 →Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Afina-003 чорний пластик з душовим | 689 грн. |
Пластиковий змішувач для душу PLAMIX AFINA-003 Чорний (без шланга та лійки | 584 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Afina чорний пластик без душового н | 584 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Afina хром пластик без душового наб | 597 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Afina білий пластик без душового на | 584 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →