Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   PLAMIX

Змішувач PLAMIX Oscar 006 PM0559

Фото - Змішувач PLAMIX Oscar 006 PM0559
PLAMIX Oscar 006 PM0559
Oscarбез ручного душу
Колір
Призначеннядля ванни
для прийняття душу
для умивальника
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формапрямий
Поворотний
Довгий
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Діаметр картриджа40 мм
Мін. тиск води0.5 бар
Макс. тиск води10 бар
Душ / ванна
Диверторважільний
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
Інше
Матеріал корпусапластик
Покриття корпусубілий з хромом
Країна походження брендуКитай
Дата додавання на E-Katalogсічень 2022
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.

Купити PLAMIX Oscar 006 PM0559

Усі ціни 36 →

Змішувач для ванни Plamix Oscar-006 White (без шланга і лійки) (PM0559) PM0559

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
516 грн.

Смеситель для ванны Plamix Oscar-006 white PM0559

Смеситель для ванны Plamix Oscar-006 White (без шланга и лейки) (PM0559)Характеристики :Ед. в упак. : 24Объем ящ. : 0,102Вес... щеящ. : 15,500MAX разница давления горячей и холодной воды (бар) : 1,50Вид изделия : Смесители для ванны с длинным изливомГарантия на детали смесителя (мес) : 12Гарантия на корпус смесителя (мес) : 24Диаметр картриджа (мм) : 40Длина излива (мм) : 290Длина излива (см) : 26-30Картридж или кран букса :
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
464 грн.

Змішувач для ванни Plamix Oscar-006 White (без шланга і лійки) (PM0559)

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Душова колона зі змішувачем PLAMIX OSCAR-006-J WHITE (PM0701)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChasPi З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 193 грн.

Змішувач для ванни Plamix OSCAR-006 SET WHITE (зі шлангом, лійкою та кронштейном) (PM0703) PM0703

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
663 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на PLAMIX Oscar 006 PM0559