Смеситель REA Luppo REA-B5770
Фото 8 |
REA Luppo REA-B5770 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Luppo REA-B5770
Все цены 11 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом REA LUPPO чорний лат | 5 139 грн. |
Змішувач для ванни Rea Luppo чорний матовий (REA-P5770) REA-B5770 | 5 139 грн. |
Rea змішувач для ванни Rea Luppo black matt (REA-B5770) | 5 139 грн. |
Змішувач для ванни та душу REA LUPPO чорний матовий настінний REA-B5770 | 5 139 грн. |
Смеситель для ванны Rea Luppo black matt (REA-B5770) keramis-17056 | 5 139 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →