Смеситель REA Verso REA-B6566
Фото 7 |
REA Verso REA-B6566 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Verso REA-B6566
Все цены 6 →Змішувач для ванни REA VERSO BRUSHED GOLD настінний з виливом | 7 286 грн. |
Смеситель для душа Rea Verso настенный brushed gold REA-B6566 | 5 140 грн. |
Змішувач для ванни REA VERSO BRUSHED GOLD настінний з виливом | 6 160 грн. |
Змішувач для ванни та душу REA VERSO BRUSHED GOLD настінний | 4 611 грн. |
Змішувач для ванни та душу REA VERSO BRUSHED GOLD настінний | 5 140 грн. |
Змішувач для ванни та душу REA VERSO GOLD MATT золотий матовий настінний ( | 5 140 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →