Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 256 ГБ / 8 ГБ / 5G
Видео 62Фото 37 |
Samsung Galaxy S20 FE 256 ГБ / 8 ГБ / 5G
2020 годGalaxy S120 ГцNFCвлагозащитаfast chargeбеспроводная зарядкастереоUSB C 3 fastнет 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Экран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 120 Гц
Память:256 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Snapdragon 865 5G
Камера:3 модуля, 12 МП, + 12 МП, и 8 МП
Видео:fullHD 60 к/с, 4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:4500 мАч
Вес:190 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Samsung Galaxy S20 FE 256 ГБ / 8 ГБ / 5G
Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781B 8/256GB Cloud Red | 21 900 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781B 8/256GB Cloud Navy | 28 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781B 8/256GB Cloud Red | 28 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781B 8/256GB Cloud White | 28 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781B 8/256GB Cloud Lavender | 28 999 грн. |
Отзывы 25 | 4 6 6 9 |
Гарний телефон як для самунгу, та вартий вашої уваги, але за умови якщо ціна на нову модель більша більш ніж на 3000. 1)Оновлення - це зараз одна з найдешевших s флагманів самсунг, тому оновлення приходять майже на рівні з новими 22 ультра.
2)Фішки - у цьому смартфоні є усі серйозні фішки від самсунгу, такі як реверсивна зарядка, самсунг декс та інші, яких немає у А серії. 3)Зарядка - вона все ще у комплекті. 4)120 гц екран - це один з найкращих екранів самсунг за свої кошти, після такого звичайні 60 гц виглядають повільно, мов би то лагають. 5)Фото - смартфон дуже класно фоткає, особливо на основну камеру, на яку доречі є режим нічної зьйомки 6)Портретний режим - автоматично розмиває фон при записі відео. 7)Сканер обличчя - працює не так безпечно як на айфоні, але досить швидко, іноді навіть раніше ніж ти його включив. 1)Відео зйомка не завжди стабільна, іноді погано працює автофокус.
2)Селфі камера фоткає не дуже, багато мила на зображенні. Але при зйомці на неї зображення виглядає набагато краще, не знаю чому. 3)Батарея - смартофну через 3 місяці вже невистачає на повний день, тому рекомендую новим власникам ставити режим обмеження заряду до 85%. 4)Стабільність - телефон, які і всі самсунги регулярно підлагує, іноді додатки вилітають, іноді просто зависає сам смартфон, 120 гц падають 60 неочікувано, і це відчувається. 5)Пластик - на задній панелі пластик, що дратує коли носиш телефон без чохла. Але коли одягаєш його, він перестає бути таким тонким, і вже стає звичайним смартфоном. 6)Сканер відбитку пальців - працює повільно, зизвичай з 2-3 разу, але до цього звикаєш, та іноді рятує простий пароль. Multi Kids: пользуюсь Samsung Galaxy S20 FE 128GB/6GB несколько месяцев |
Купив на 8/256
Snapdragon Тільки на ексіносі неберіть Екран 120грц
Стереозвук Влагозащита Призводительность Нет Артем Продан: пользуюсь Samsung Galaxy S20 FE 256GB/8GB несколько месяцев |
Купил телефон 2021года на процессоре Snapdragon, в нём отсутствуют косяки модели на Exynos,типа перегрева и подвисаний в играх. Батарея держит вполне нормально,на несколько часов игр хватает,а если не играть,то и на пару дней хватит при том,что энергосбережением не пользуюсь Мощный процессор, качество сборки (ничего не люфтит и не скрипит),отличная камера,уже наклеенная плёнка,экран на 120 герц (топовый Apple со своими 90 герц,курит в сторонке) Не обнаружил. пользуюсь Samsung Galaxy S20 FE 256GB/8GB несколько месяцев |
Показано 3 из 25 отзывов
eще 10 отзывов
18 марта 2023, 00:07
Версія Android #
Прохання: будь-ласка, змініть в описі версію Android. Наскільки відомо - у S20FE вже давно 12-а версія "зеленого робота".
8 марта, 11:39
У меня не вопрос #
Зашел посмотреть самые дешевые телефоны и увидел его за пару тыщ зашел на [censored] а оказалось это чехол а может и нет
Показано 3 из 39 вопросов
eще 15 вопросов
Видеообзоры
Модификации Samsung Galaxy S20 FE
Цены на Samsung Galaxy S20 FE |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 6 ГБ | от 12 398 грн. | 29 предложений | ||
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 6 ГБ / 5G | от 11 684 грн. | 14 предложений | ||
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 8 ГБ | от 15 336 грн. | 2 предложения | ||
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 8 ГБ / 5G | от 12 398 грн. | 9 предложений | ||
Samsung Galaxy S20 FE 256 ГБ / 8 ГБ / 5G | от 21 900 грн. | 5 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →