Смартфон Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 4 ГБ
Видео 10Фото 28 |
Недорогой смартфон с большим экраном и длительным временем автономной работы, которое достигается благодаря энергоёмкому аккумулятору на 6000 мАч. Лицевую панель гаджета предоставили в распоряжение PLS-дисплею с размерами по диагонали 6.6 дюймов, разрешением транслируемой картинки Full HD+ (2400х1080 пикселей) и частотой обновления 90 Гц. Экран гаджета выполнен в фирменном стиле Infinity-V с каплевидным вырезом под нужды объектива селфи-камеры на 13 МП.
Тыльная фотокамера у модели трёхкомпонентная — она сочетает датчики изображения 50 + 2 + 2 МП (ведущий сенсор, макромодуль и вспомогательный объектив для размытия фона). Работает Samsung Galaxy M14 128GB под управлением доморощенного восьмиядерного процессора Exynos 1330. Оперативной памяти смартфону досталось 4 ГБ, а вместимость штатного хранилища данных составляет 128 ГБ. В гибридный лоток расширения пользователь вправе установить вторую SIM-карту либо же флешку microSD объёмом до 1 ТБ включительно. Модель обзавелась поддержкой работы в сетях 5G, в нагрузку аппарат оборудовали NFC-чипом и боковым сканером отпечатка пальцев. «Из коробки» в смартфоне установлена ОС Android 13 с пользовательским интерфейсом One UI 5.
Купить Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 4 ГБ
Все цены 105 →Смартфон Samsung Galaxy M14 5G SM-M146 128Gb Dark Blue SM-M146BDBVSEK | 6 899 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 5G 4/128GB Dark Blue (SM-M146BDBVSEK) SM-M146B | 6 799 грн. |
Samsung Galaxy M14 4/128GB (SM-M146BZSVSEK) SILVER | 7 699 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 SM-M146 4/128GB Dual Sim Blue (SM-M146BZBVSEK) | 7 699 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 LTE 4/128Gb Silver (SM-M146BZSVSEK) SM-M146BZS | 7 699 грн. |
"зіпсувався" на другий день після покупки. Листала короткі відео в ютуб і... більша половина екрану стала як в густому тумані, і вертикальні рисочки. розчарувалася що і міняти не хочеться на аналогічний. Є думка що виставили на продаж весь неліквід під "чорну" п'ятницю. З першого включення дивним було, що зарядка батареї 58% які переваги - якщо зламався зламався Оксана Поліщук: пользуюсь Samsung Galaxy M14 128GB/4GB менее месяца |
Добра автономність Через 3 місяці використання зламався дисплей і перестав включатись телефон |
Телефон samsung galaxy m14 5g , а точніше (sm146) на 64гб. купувався декілька місяців тому. За час використання сильних нарікань на будь-яку систему в телефоні немає. Після старого редмі телефон виглядає супер , камери фотографують норм, процесор за такий прайс дуже класний, вистачає на повсякденне користування "за глаза" .Приємно здивувала автономність, бо вистачає на цілий день активного користування в соц. мережах , ютуб ,тощо. Зате екран не дуже сподобався , трохи темнуватий і на малій яскравості екрану сильно втомлюються очі. Порадувало що присутні 90 Гц , так телефон працює дуже плавно порівнюючи з Galaxy A14 . В цілому телефон класний , потужний і збалансований за таку ціну як кажуть "гріх не взяти" автономність, потужність, ціна. екран посередній, немає блоку зарядки в комплекті. Іван: пользуюсь Samsung Galaxy M14 64GB несколько месяцев |
Модификации Samsung Galaxy M14
Цены на Samsung Galaxy M14 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M14 64 ГБ / 4 ГБ | от 5 425 грн. | 79 предложений | ||
Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 4 ГБ | от 6 299 грн. | 105 предложений | ||
Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 6 ГБ | от 7 335 грн. | 21 предложение |