Монитор Samsung U28R550U 28 " черный
Видео 5Фото 17 |
4К-монитор с прицелом на «чёткость в каждой детали». Именно так позиционируется модель в продуктовой линейке южнокорейского вендора Samsung. «Фасад» монитора предоставлен в распоряжение IPS-панели с разрешением 3840х2160 пикселей и поддержкой технологии расширенного динамического диапазона изображения HDR. Картинка не блекнет на экране под углами просмотра вплоть до 178° в любой из плоскостей.
Рамка с трёх сторон от дисплея у Samsung U28R550UQI практически не бросается в глаза, что придётся кстати при разворачивании многомониторных конфигураций. В модели реализован режим «картинка-в-картинке» (отображение сигнала с двух разных источников), предусмотрена опция адаптивной синхронизации кадровой частоты AMD FreeSync во избежание выпадения кадров и разрывов изображения. В интерфейсном полку монитора числятся разъёмы DisplayPort v 1.2 и HDMI различных версий (1.4 и 2.0 соответственно). Для подключения наушников предусмотрен 3.5 мм аудиоджек. Подставка предусматривает регулировку положения экрана монитора только по углу наклона (от -2 до +15°). Настенный вариант монтажа панели возможен при помощи кронштейна VESA в размерности 75х75 мм.
Купить Samsung U28R550U 28 " черный
Все цены 51 →Samsung 28" U28R550UQI (LU28R550UQIXCI) Black LU28R550UQIXCI | 9 599 грн. |
Монітор Samsung LU28R550UQIXCI | 9 599 грн. |
Монітор 28" Samsung LU28R550UQIXCI Black/Silver | 9 599 грн. |
Монитор Samsung 28" U28R550UQI (LU28R550UQIXCI) IPS Black/Grey LU28R550UQI | 9 599 грн. |
Монітор 28"Samsung LU28R550 (LU28R550UQIXCI) LU28R550UQIXCI | 9 599 грн. |
0 0 2 3 |
Цей монітор просто супер і вартий кожної гривні.
1. IPS матриця Найголовнішим для мене була матриця IPS, оскільки VA, ТN+Film це по-перше - вже вчорашній день, а по друге - робота з графікою. 2. Я відкрив для себе світ 4к! Що цікаво, в мене не було першочергової потреби в 4к, але Full HD, як я вже сказав, в парі з моїм ноутбуком некоректно відображав текст. Після покупки я вирішив протестувати це 4к якимось простим відео і різниця просто колосальна! Чесно, після 4к я вже не повернуся на Full HD ніколи і нізащо! 3. Велика діагональ. Гадаю тут пояснювати не треба. 28' буде більше ніж достатньо для 80% користувачів. 4. Велика яскравість і контрастність. Зізнаюся, я любитель "нагрузити" свої очі і в мене всі налаштування моніторів в домі викручені на 100%. Але не тут. Яскравість - 40%, Контрастність - 60%. Знаєте, таке відчуття, що на 100% яскравості мурашок можна буде палити без лупи. Запас справді колосальний. 5. Режим захисту очей Як я вже казав, я люблю "нагрузити" свої очі, але НЕ при довготривалій роботі з текстом і мене дуже порадувала ця функція. По суті це лише фільтр синього, але він також автоматично понижує яскравість до певного рівня. Хоча це і не нанотехнології, але круто, що вони тут є. 6. Надзвичайно простий інтерфейс (бабуся розбереться) Тут усе просто, в прямому сенсі слова. Немає +100500 незрозумілих пунктів налаштування, а змінювати ту ж яскравість, контрастність і т.д. можна в реальному часі. 7. 60гц, зовнішній блок живлення, тощ За весь час використання - взагалі нічого. Коли я його придбав, довгий час було таке відчуття що він взагалі немає недоліків, АЛЕ зараз я розумію, що я був цілком правий.
Звичайно ціна 10 000грн. це не малі гроші але це не недолік, адже монітор повністю виправдовує свою ціну. До того ж, чогось хоча б подібного за характеристиками та якістю, ви не знайдете за нижчою ціною. Ви можете в цьому переконатися навіть тут, на е каталозі, просто вбивши його характеристики і подивившись, за якою ціною є щось подібне. (взагалі є трошки дешевший LG, але всі, АБСОЛЮТНО ВСІ його власники скаржаться на надійність) (!УВАГА! Далі буде абсолютно абсурдний текст, наступні рядки читайте на свій страх і розсуд!) Взагалі я перфекціоніст, але хоч як сильно я не пробував прискіпуватися до найменших деталей, я знайшов лише це... Нижня сіра полоска з надписом Samsung іноді може замащуватися від пальців, оскільки кнопка живлення, а відповідно і кнопка керування налаштуваннями знаходиться по центру, зразу під надписом. Тож ви можете ненароком заплямувати цю полоску великим пальцем під час зміни налаштувань. Не лякайтеся, це можна виправити спеціальним інструментом - сухою ганчіркою, В крайніх випадках - вашою старою футболкою з сусіднього крісла. (але я використовую мікрофібру, лише тому, що вона в мене є :) ) Антон Кищук: пользуюсь Samsung U28R550U несколько месяцев |
Монитор хороший, но только для работы. Папа дал пользоваться пока мой сломан, часто играю, отклик 4 мс (для кс очень плохо). РАЗГОНУ НЕ ПОДДАЁТЬСЯ. довольно большой большой угол обзора в играх нельзя двигать вверх-вниз отклик 4 мс разгону не поддаётся (от слова совсем, даже на 1 гц не получиться) evian: пользуюсь Samsung U28R550U несколько месяцев |
Довго вибирав монітор між LG та Philips, поки не натрапив на цей Samsung.
Це універсальний монітор Найоптимальніше співвідношення ціна/якість. Використовую його для відеомонтажу та редагування фотографій Хороша передача кольорів, очі не втомлюються Рекомендую до покупки ЗНЯВ ВІДЕО РОЗПАКОВКИ НА YOUTUBE https://youtu. 28", 4K, IPS, HDR10, Amd freesync, Flicker Free, заводська калібровка немає кабеля Display Port в комплекті, не регулюється по висоті Jurec: пользуюсь Samsung U28R550U менее месяца |
4К-монитор под эгидой доступности — не миф, а реальность, воплощенная в модели Samsung U28R550UQI. На фоне сверстников она выделяется «лишним дюймом» в размерах экрана по диагонали, что позволяет отображать немного больше полезной информации.
Калибр 28 дюймов
Дисплей калибра 28 дюймов по диагонали отображает картинку в высоком разрешении 4К (3840х2160 пикселей) и поддерживает технологию расширенного динамического диапазона изображения HDR. Соответствующий контент на экране монитора засияет яркими красками. А во избежание выпадения кадров и разрывов картинки при передаче сигнала Samsung U28R550UQI обзавелся поддержкой AMD FreeSync.
Интерфейсы
Полезная опция «картинка-в-картинке» позволяет вывести на экран модели изображение сразу с двух источников (к примеру, стационарного компьютера и ноутбука). Подключение устройств извне к монитору налажено через порты HDMI (один версии 1.4 и один поколения 2.0), а также разъем DisplayPort v 1.2. В допраспоряжение пользователю предоставляется интерфейс 3.5 мм mini-Jack на проводные наушники. А вот собственных динамиков у монитора нет.
Полное доминирование
Подставка монитора обеспечивает возможность регулировки экрана только по углу наклона (от -2° до +15°). На ее стойке есть фиксатор для пучка проводов подключения. Вместе с тем модель располагает выносным блоком питания и «кругляшом» на спинке с монтажными отверстиями VESA 75х75 мм под настенный кронштейн. Из-за того, что место крепления заужено, у монитора возникают трудности касательно совместимости с кронштейнами. Но благодаря высокому разрешению изображения и замечательной цветопередаче положительные качества модели всецело доминируют над негативными факторами в конструкции.
Це все що можна сказати про цей монітор.
Мені потрібен був монітор для комфортної роботи з великими масивами тексту, а також для графіки (ну і в Відьмака зіграти в п'ятницю ввечері). Хочу сказати одразу, це не реклама))). А якщо серйозно, то я досить довго придивлявся до абсолютно різних моніторів, спершу на сайтах, на е каталозі, вже тоді я знайшов собі цю модель, але ціна була трохи зависока. Тоді вирішив пошукати щось цікаве на вітринах рідного міста. Взагалі такі речі як монітор не можна купувати в інтернеті, тільки наяву, адже через екран ви не в змозі оцінити реальну якість зображення чи розміри піксельної сітки. Обійшовши майже всі супермаркети і ТЦ, я пригледів інші монітори, значно дешевші, але я мусив побачити все... І ось, зайшовши в черговий магазин я натрапив саме на цей монітор! І лише тоді я зрозумів справжню цінність цього монітора. Річ у тім, що я хотів використати його як додатковий монітор для ноутбука, все таки 28' проти 17' це велика різниця. Але у більшості HD моніторів при підключенні текст стає зовсім не читабельним і майже ніякий з дешевих мені не підійшов. З цим усе навпаки! Картинка просто неймовірна, текст чіткий, а кольори разів у 40 насиченіші аніж на моєму ноутбуці (заслуга IPS матриці). І це лише на вітрині магазину, без усіляких додаткових налаштувань! Короче кажучи, я повернувся до дому ні з чим (вирішив "переспати" і вирішити на наступний день). Але вже того дня я знав що куплю саме цей монітор. Зараз це мій ОСНОВНИЙ моніто