Гусятница Simax 6926/6936
Фото 4 |
Simax 6926/6936 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Simax 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Simax.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Simax 6926/6936
Все цены 7 →Каструля Simax 6926/6936 2,5 л | 401 грн. |
Скляна каструля з кришкою 2,5 л Exclusive Simax s6926/6936/L (2,5 л) | 993 грн. |
Скляна каструля з кришкою 2,5 л Exclusive Simax s6926-6936 | 925 грн. |
Скляна каструля з кришкою 2,5л Exclusive Simax s6926-6936 | 903 грн. |
Каструля для запікання кругла Simax Exclusive 2,5 л жаростійке скло (6926- | 448 грн. |
Скляна каструля з кришкою 2,5л Exclusive Simax s6926-6936 | 941 грн. |
Скляна каструля з кришкою 2,5 л Exclusive Simax (s6926-6936) | 401 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →