SSD Transcend MTE310S TS2TMTE310S 2 TB
![]() |
Transcend TS2TMTE310S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend MTE310S TS2TMTE310S 2 TB
Усі ціни 25 →| 19 999 грн. | ![]() |
| 15 717 грн. |
| 16 049 грн. |
| 18 599 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2230 2TB 310S Transcend (TS2TMTE310S) TS2TMTE310S | 18 789 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend MTE310S TS2TMTE310S
| Ціни на Transcend MTE310S TS2TMTE310S |
|---|---|---|---|---|
| Transcend MTE310S TS1TMTE310S 1 TB | від 9 947 грн. | 51 пропозиція | ||
| Transcend MTE310S TS2TMTE310S 2 TB | від 15 717 грн. | 25 пропозицій | ||
| Transcend MTE310S TS512GMTE310S 512 GB | від 7 238 грн. | 23 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →