Чековий принтер Xprinter XP-423B USB
![]() |
Xprinter XP-423B USB |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xprinter XP-423B USB
X-PRINTER XP-423B (USB) | 3 534 грн. | ![]() |
Принтер етикеток X-PRINTER XP-423B USB (XP-423B (USB)) XP-423B (USB) | 3 478 грн. |
| 3 484 грн. | ![]() |
| 3 484 грн. |
| 3 952 грн. | ![]() |
Модификації Xprinter XP-423B USB
| Ціни на Xprinter XP-423B USB |
|---|---|---|---|---|
| Xprinter XP-423B USB | від 3 478 грн. | 5 пропозицій | ||
| Xprinter XP-423B USB, Ethernet | від 3 878 грн. | 3 пропозиції | ||
| Xprinter XP-423B USB, Ethernet, WiFi | від 4 986 грн. | 3 пропозиції | ||
| Xprinter XP-423B USB, Serial | від 2 799 грн. | 11 пропозицій | ||
| Xprinter XP-423B USB, WiFi | від 4 055 грн. | 7 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →