Каталог   /   Офис и канцелярия   /   Торговля   /   Принтеры чеков и этикеток   /   Xprinter

Чековый принтер Xprinter XP-58IIL USB (XP-58IIL-USB-0085)

Фото - Чековый принтер Xprinter XP-58IIL USB
Xprinter XP-58IIL USB
Основное
Типнастольный (от сети)
Печатьчеки
Характеристики печати
Макс. разрешение печати203 dpi
Количество символов в ряду32 / 42 /
Скорость печати90 мм/с
Ширина печати48 мм
Макс. диаметр рулона60 мм
Подключение
USB
RJ-11
Общее
Габариты185×132×110 мм
Вес0.8 кг
Официальный сайтxprintertech.com
Дата добавления на E-Katalogмай 2025
Маркировка производителя
XP-58IIL-USB-0085

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Xprinter 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Xprinter.

Купить Xprinter XP-58IIL USB

Все цены 19 →

Принтер чеков X-PRINTER XP-58IIL USB (XP-58IIL)

Тип печати – термопечать, максимальная скорость печати – 90 мм/с, ширина расходного материала – 57.5 мм, интерфейсы – USB, ав... ещетообрезка чека – отсутствует
A-techno.com.uaС нами 10 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 399 грн.

Принтер чеків Xprinter XP-58IIL

Texnoshop.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
1 250 грн.

X-PRINTER XP-58IIL

Принтер чеків X-PRINTER XP-58IIL USB (XP-58IIL) — це інноваційне рішення для бізнесу, яке забезпечує швидке та якісне друкува... ещення чеків. Завдяки термодруку, цей пристрій не лише зменшує витрати, але й забезпечує безшумну роботу, що робить його ідеальним для використання в роздрібних магазинах, кафе та ресторанах. Цей настільний принтер здатний друкувати з максимальною швидкістю до 90 мм/с, що
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
1 194 грн.

Принтер чеків Xprinter XP-58IIL

Розміри:182х135х119 мм; Вага:750 г; Автообрізувач:Ні; Виробник:Xprinter; Живлення:110-220 В, 50-60 Гц; Інтерфейс:USB; Колір:Ч... ещеорний; Максимальний діаметр рулону:50 мм; Метод друку:Термодрук; Підтримка штрих-кодів:1D: UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, CODE39, ITF25, CODABAR, Code93, CODE128 2D: PDF417, QR-код, Data Matrix; Ресурс термоголовки:50 км; Швидкість друку:90 мм/с; Ширина паперу:57 мм; Датчики:Датчик кінця паперу, відкриття кришки; Порти:RJ-11; Керування грошовим яшиком:12V 1A
Torgsoft-online-market.comС нами 2 года
(Харьков)
Пожаловаться
1 050 грн.

Принтер чеків X-PRINTER XP-58IIL USB (XP-58IIL)

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 443 грн.
eще 14 предложений

Динамика цен на Xprinter XP-58IIL USB

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная