Каталог   /   Офис и канцелярия   /   Торговля   /   Принтеры чеков и этикеток   /   Xprinter

Чековый принтер Xprinter XP-58IIK USB

Фото - Чековый принтер Xprinter XP-58IIK USB
Видео 1Фото 5
Xprinter XP-58IIK USB
Основное
Типнастольный (от сети)
Печатьчеки
Характеристики печати
Макс. разрешение печати384 dpi
Количество символов в ряду32 / 42 /
Скорость печати90 мм/с
Ширина печати48 мм
Макс. диаметр рулона60 мм
Подключение
USB
Общее
Габариты120х110х113 мм
Вес0.5 кг
Официальный сайтxprintertech.com
Дата добавления на E-Katalogмай 2025
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Xprinter 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Xprinter.

Купить Xprinter XP-58IIK USB

Все цены 10 →

Принтер чеков X-PRINTER XP-58IIK USB (XP-58IIK)

Тип печати – термопечать, максимальная скорость печати – 90 мм/с, ширина расходного материала – 57.5 &plu... ещеsmn; 0,5 мм, интерфейсы - USB, автообрезка чека - отсутствует
A-techno.com.uaС нами 10 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 499 грн.

Принтер чеків Xprinter XP-58IIK

Texnoshop.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
1 330 грн.

X-PRINTER XP-58IIK

Принтер чеків X-PRINTER XP-58IIK є ідеальним рішенням для підприємств, яким необхідно забезпечити ефективний та надійний друк... ещечеків у точках продажу. Цей настільний принтер який використовує технологію термодруку, забезпечує швидке та якісне відтворення чеків завдяки максимальній швидкості друку 90 мм/с. Ви зможете обслуговувати клієнтів швидше, завдяки чому покращується загальна
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
1 265 грн.

Принтер чеків Xprinter XP-58IIK (USB)

Принтер чеків Xprinter XP-58IIK Принтер чеків Xprinter XP-58IIK Xprinter XP-58IIK — це надійний, компактний і функціональний... ещепринтер для друку чеків, ідеальний для автоматизації роботи в магазинах, ресторанах, готелях та інших закладах. Основні переваги Висока якість друку: Роздільна здатність 203 dpi забезпечує чіткий текст і графіку. Універсальність: Підтримка штрих-кодів 1D та 2D (включаючи QR-коди).
TTC.kiev.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
1 980 грн.

Принтер чеків X-PRINTER XP-58IIK USB (XP-58IIK)

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 510 грн.
eще 5 предложений

Динамика цен на Xprinter XP-58IIK USB

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации Xprinter XP-58IIK USB

Цены на Xprinter XP-58IIK USB
Xprinter XP-58IIK USB от 1 265 грн.10 предложений
Xprinter XP-58IIK USB, Bluetooth, Wi-Fi, Serial от 2 761 грн.8 предложений
Видеообзоры