Каталог   /   Офис и канцелярия   /   Торговля   /   Принтеры чеков и этикеток   /   Xprinter

Чековый принтер Xprinter XP-E200L

Фото - Чековый принтер Xprinter XP-E200L
Видео 3Фото 6
Xprinter XP-E200L
Основное
Типнастольный (от сети)
Печатьчеки
Характеристики печати
Количество символов в ряду48 / 64 /
Скорость печати200 мм/с
Ширина печати80 мм
Ширина бумаги80 мм
Подключение
USB
Общее
Габариты192x140x140 мм
Вес1.12 кг
Официальный сайтxprintertech.com
Дата добавления на E-Katalogиюль 2025
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Xprinter 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Xprinter.

Купить Xprinter XP-E200L

Все цены 11 →

Принтер чеков X-PRINTER XP-E200L USB, Ethernet, 58мм, автообрезчик (XP-E200L)

Тип печати – термопечать, максимальная скорость печати – 200 мм/с, ширина расходного материала – 80 мм, интерфейсы – USB, Eth... ещеernet, RS-232
A-techno.com.uaС нами 10 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 547 грн.

X-PRINTER XP-E200L

Принтер чеків X-PRINTER XP-E200L — це високоякісний та надійний вибір для підприємств, які прагнуть оптимізувати обробку тран... ещезакцій і покращити обслуговування клієнтів. Цей бюджетний чековий POS-принтер вражає своєю компактністю та ергономічним дизайном, що дозволяє легко інтегрувати його в будь-який робочий простір. Його можна встановлювати як на столі, так і на стіні, забезпечуючи
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
3 264 грн.

Принтер чеків Xprinter XP-E200L USB+LAN

Розміри:192x140x138 мм; Вага:1160 г; Автообрізувач:Так; Виробник:Xprinter; Живлення:Вхід: AC 110 — 220 В, 50 — 60 Гц; Вихід а... ещедаптера : DC 24 В, 2,5 А; Інтерфейс:USB, Ethernet; Колір:Чорний; Максимальний діаметр рулону:80 мм; Метод друку:Термодрук; Підтримка штрих-кодів:1D: UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, CODE39, ITF25, CODABAR, Code93, CODE128 2D: PDF417, QR-код, Data Matrix; Ресурс термоголовки:150 км; Швидкість друку:200 мм/с; Ширина паперу:80 мм; Датчики:Датчик кінця паперу, відкриття кришки; Порти:RJ-12; Керування грошовим яшиком:24V 1A
Torgsoft-online-market.comС нами 2 года
(Харьков)
Пожаловаться
2 550 грн.

Принтер чеків X-PRINTER XP-E200L USB, Ethernet, 58мм, автообрезчик (XP-E200L)

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 369 грн.

Принтер чеків X-PRINTER XP-E200L USB, Ethernet, 58мм, автообрезчик (XP-E200L)

Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 200 мм/с, ширина витратного матеріалу - 80 мм, інтерфейси - USB, Ethernet, RS-232
icom.net.uaС нами 1 год
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
3 223 грн.
eще 6 предложений

Динамика цен на Xprinter XP-E200L

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная
Видеообзоры