Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   ZF

Литий диск ZF SK522 7x17/5x112 ET40 DIA57,1

Фото - Диск ZF SK522 (7x17/5x112 ET40 DIA57,1)
Фото 4
Порівняти ціни 3 →
Діаметр (R):17 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм
ЦО (DIA):57.1 мм
Виліт (ET):40 мм
в списокмої списки
Модифікації ZF SK522 1
Характеристики
ZF SK522 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Ширина диска
7 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий з сірим
Дата додавання на E-Katalog
травень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Де купити ZF SK522 7x17/5x112 ET40 DIA57,1

Диск ZF SK522 GMF R17 W7,0 PCD5x112 ET40 DIA57,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 679 грн.

ZF SK522 7x17 5x112 ET40 DIA57.1 GMF

Autokush.com.uaЗ нами 9 років (Львів)
Поскаржитись
5 410 грн.

Диск ZF SK522 7x17 5x112 ET40 DIA57.1 GMF

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
5 788 грн.

Динаміка цін на ZF SK522 7x17/5x112 ET40 DIA57,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна