Imprese Boa SS 55910
Photos 3 |
Imprese Boa SS 55910 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Imprese 2024 - new products, best sales and most actual models Imprese.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Imprese Boa SS 55910
All prices 6 →Змішувач для кухні Imprese Boa SS з висувною лійкою чорний матовий 55911 | 11 392 ₴ |
Змішувач для кухні з висувною лійкою Imprese Boa SS хром 55910 | 9 906 ₴ |
Смеситель для кухни Imprese Boa SS с выдвижной лейкой черный матовый 55911 | 12 255 ₴ |
Кухонний змішувач IMPRESE Boa SS 55911 чорний з гнучким виливом | 10 900 ₴ |
Змішувач для кухні з висувною лійкою Imprese Boa SS хром 55910 | 9 906 ₴ |
Змішувач для кухні Imprese Boa SS з висувною лійкою чорний матовий 55911 | 11 392 ₴ |
We recommendCompare using chart →