Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero 2E-4406
Фото 19 | від 24 998 до 28 829 грн. Порівняти ціни 11 → |
Модифікації 2E Complex Gaming Spero 42
Характеристики
2E Complex Gaming Spero 2E-4406 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spero 2E-4406
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-4406) | 24 999 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-4406) | 24 999 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-3600, 16Gb, F480GB+1TB, NVD1650-4, B450 | 25 509 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-4406) 2E-4406 | 25 319 грн. |
ПК 2E Complex Gaming (2E-4406) 2E-4406 | 25 509 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо