Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7564
Фото 7 | від 23 804 до 26 639 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7564 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7564
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7564) | 23 804 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7564) | 23 804 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i3-10100F, 16Gb, F256GB+1TB, NVD1050TI-4, H510, G | 24 289 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7564) 2E-7564 | 24 109 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/256F+1000/NVD1050TI-4/FreeDos/G2052/ 2 | 24 289 грн. |
2E Octal (2E-7564) 2E-7564 | 23 826 грн. |
2E 2E-7564 | 26 639 грн. |
Десктоп 2E Octal (2Е-7564) Octal (2Е-7564) | 24 289 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/256F+1000/NVD1050T | 26 214 грн. |
Закрити
Рекомендуємо