Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7653
Фото 7 | від 25 195 до 28 175 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7653 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7653
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7653) | 25 195 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7653) | 25 195 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i5-10400F, 16Gb, F1TB, NVD1650-4, H510, G2052, 50 | 25 709 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7653) 2E-7653 | 25 509 грн. |
ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/1000F/NVD1650-4/FreeDos/G2052/ 2E-7653 | 25 709 грн. |
2E Octal (2E-7653) 2E-7653 | 25 200 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/1000F/NVD1650-4/Fr | 25 709 грн. |
2E 2E-7653 | 28 175 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/1000F/NVD1650-4/Fr | 27 866 грн. |
Закрити
Рекомендуємо