Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9625
від 129 898 до 145 482 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 13700F, 1.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3080 Ti, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Contego Neo 56
Характеристики
2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9625 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9625
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9625) | 129 898 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9625) | 129 898 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32Gb, F1TB, NVD3080TI-12, B66 | 132 549 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9625) 2E-9625 | 131 599 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32Gb, F1TB, NVD3 | 132 549 грн. |
2E Complex Gaming 2E-9625 | 130 121 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32GB, F1TB, NVD3 | 132 549 грн. |
2E 2E-9625 | 145 482 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32Gb, F1TB, NVD3 | 135 424 грн. |
Закрити
Рекомендуємо