Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming 2E-9473
Відео 30Фото 7 | від 84 255 до 100 172 грн. Порівняти ціни 11 →2023 рікComplex Gaming (ігрові)ігровий16 ядердискретнаSSD+SSD (2 диски)звук 7.1підтримка VRHDMI 2 шт Проц:Core i7, 13700KF, 2.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4070, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming 47
Характеристики
2E Complex Gaming 2E-9473 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming 2E-9473
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9473) | 89 454 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9473) | 89 454 грн. |
2E Complex Gaming (2E-9473) | 90 599 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9473) 2E-9473 | 90 599 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо