Кухонний ніж 3 CLAVELES Bavaria 01546
3 CLAVELES Bavaria 01546 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Bavaria 01546
Усі ціни 9 →Нож поварской 250 мм 3 Claveles Bavaria (01546) 01546 | 1 399 грн. |
Ніж кухарський 250 мм 3 Claveles Bavaria (01546) | 1 399 грн. |
Нож поварской 250 мм 3 Claveles Bavaria (01546) 01546 | 1 399 грн. |
Кухарський ніж 3 Claveles Bavaria (01546) | 1 347 грн. |
Нож поварской 250 мм 3 Claveles Bavaria (01546) 01546 | 1 357 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →