Кухонний ніж SAMURA Inca SIN-0085W
Відео 1Фото 3 |
SAMURA Inca SIN-0085W білий чорний |
|
Лезо зроблене з білосніжного діоксиду цирконію, яке по твердості поступається лише алмазу. Нове покоління цирконієвої кераміки тримає заточку роками при дотриманні простих правил експлуатації.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Inca SIN-0085W
Усі ціни 11 →Ніж кухонний керамічний Шеф Samura INCA 187 мм (SIN-0085W) | 1 199 грн. |
Нож кухонный керамический Шеф Samura Inca 187 мм (SIN-0085W) SIN-0085W | 1 199 грн. |
Ніж кухонний керамічний Шеф Samura Inca 187 мм (SIN-0085W) | 1 199 грн. |
Кухонний ніж Samura Inca SIN-0085W | 1 199 грн. |
Нож кухонный керамический Шеф Samura Inca 187 мм (SIN-0085W) SIN-0085W | 1 199 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Колірні модифікації:
- Inca SIN-0085B/K чорний
- Inca SIN-0085W/K білий
Модификації SAMURA Inca SIN-0085W
Ціни на SAMURA Inca SIN-0085W |
---|---|---|---|---|
SAMURA Inca SIN-0085W | від 1 163 грн. | 14 пропозицій | ||
SAMURA Inca SIN-0085B | від 1 199 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →