Кухонний ніж 3 CLAVELES Toledo 01533
Фото 3 |
3 CLAVELES Toledo 01533 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Toledo 01533
Усі ціни 9 →Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Toledo (01533) 01533 | 1 199 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм 3 Claveles Toledo (01533) | 1 199 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Toledo (01533) 01533 | 1 199 грн. |
Кухарський ніж 3 Claveles Toledo (01533) | 1 153 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Toledo (01533) 01533 | 1 163 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →