Кухонний ніж 3 CLAVELES Proflex 08272
Фото 3 |
3 CLAVELES Proflex 08272 |
|
Нековзна та антибактеріальна ручка proflex-microban.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Proflex 08272
Усі ціни 9 →Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Proflex (08272) 08272 | 1 149 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм 3 Claveles Proflex (08272) | 1 149 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Proflex (08272) 08272 | 1 149 грн. |
Кухарський ніж 3 Claveles Proflex (08272) | 1 105 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Proflex (08272) 08272 | 1 115 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації 3 CLAVELES Proflex 08272
Ціни на 3 CLAVELES Proflex 08272 |
---|---|---|---|---|
3 CLAVELES Proflex 08263 | від 1 105 грн. | 9 пропозицій | ||
3 CLAVELES Proflex 08272 | від 1 105 грн. | 9 пропозицій | ||
3 CLAVELES Proflex 08251 | від 1 105 грн. | 9 пропозицій | ||
3 CLAVELES Proflex 08283 | від 1 105 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →