Кухонний ніж Arcos Colour Prof 241100
Arcos Colour Prof 241100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 241100
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof поваренный 250 мм (241100) 241100 | 1 047 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof кухарський 250 мм (241100) 241100 | 1 058 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof кухарський 250 мм (241100) 241100 | 1 058 грн. |
Ніж кухонний Arcos Іспанія Colour-prof 25 см 241100 FD | 1 368 грн. |
Ніж кухарський Arcos Сolour-prof 25 см (241100) | 1 355 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →