Кухонний ніж 3 CLAVELES Polar 01070
Фото 3 |
3 CLAVELES Polar 01070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Polar 01070
Нож для чистки овощей 90 мм 3 Claveles Polar (01070) 01070 | 549 грн. |
Ніж для чищення овочів 90 мм 3 Claveles Polar (01070) | 549 грн. |
Нож для чистки овощей 90 мм 3 Claveles Polar (01070) 01070 | 549 грн. |
Ніж для чищення овочів 90 мм 3 Claveles Polar (01070) | 549 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →