Кухонний ніж 3 CLAVELES Toledo 01536
3 CLAVELES Toledo 01536 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Toledo 01536
Усі ціни 8 →Ніж японський Санток 180 мм 3 Claveles Toledo (01536) | 1 249 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм 3 Claveles Toledo (01536) | 1 249 грн. |
Нож японский Сантоку 180 мм 3 Claveles Toledo (01536) 01536 | 1 249 грн. |
Кухарський ніж 3 Claveles Toledo (01536) | 1 202 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →