Кухонний ніж 3 CLAVELES Uniblock 01109
3 CLAVELES Uniblock 01109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Uniblock 01109
Усі ціни 6 →Нож для чистки овощей 100 мм 3 Claveles Uniblock (01109) 01109 | 509 грн. |
Ніж для чищення овочів 100 мм 3 Claveles Uniblock (01109) | 509 грн. |
Нож для чистки овощей 100 мм 3 Claveles Uniblock (01109) 01109 | 509 грн. |
Нож для чистки овощей 100 мм 3 Claveles Uniblock (01109) 01109 | 494 грн. |
Ніж для чищення овочів 100 мм 3 Claveles Uniblock (01109) | 740 грн. |
Ніж для чищення овочів 100 мм 3 Claveles Uniblock (01109) | 509 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →