Набір інструментів Alloid NSH-0912
Alloid NSH-0912 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NSH-0912
Набір ключів вигнутих шестигранних 9 пр. 1,5-10 мм Alloid НШ-0912 | 140 грн. |
Набір ключів шестигранних вигнутих 9 предметів 1,5-10мм Alloid НШ-0912 | 130 грн. |
Набір шестигранників Alloid НШ-0912 1.5-10мм 9 предметів | 120 грн. |
Набір ключів шестигранних Alloid НШ-0912 9 шт | 136 грн. |
Набір шестигранних ключів Alloid НШ-0912, 9шт, Г – подібні, 58-62 HRC | 260 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →