Процесор AMD Ryzen 7 Raphael 7700 MPK (100-100000592MPK)
Відео 24Фото 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 MPK |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Raphael 7700 MPK
AMD Ryzen 7 7700 3.8(5.3)GHz 32MB sAM5 Multipack (100-100000592MPK) 100-10 | 11 399 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 7700 (100-100000592MPK) 100-100000592MPK | 10 799 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 7700 (100-100000592MPK) (sAM5, 16T, 5.3 ГГц, Box) 100 | 11 064 грн. |
• Низька температура при знятій IHS (в умілих руках)
• Додатковий кеш для іграшок • Гарне відношення ціни до продуктивності • Розганяється, хай і з невеликими махінаціями • DDR5 та новий для 2023р. сокет із перспективами • Нахабно завищені ціни у перекупних магазинів
• Занадто дорого, якщо покращуєте ПК з DDR4 • Дорогуючі плати на майбутнє B650E/X670E 8+8 pin SnNDay: користуюся AMD 7800X3D BOX менше місяця
як приемно коли відгук пише людина з розумом
Какую бюджетную материнку посоветуешь?
ну если улучшать с ддр4 то и процессор 5 7500ф с платой на б650 без е то будет дешевле |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | від 11 000 грн. | 38 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 MPK | від 10 799 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | від 10 579 грн. | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | від 12 750 грн. | 42 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | від 12 634 грн. | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | від 17 720 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | від 15 480 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | від 15 268 грн. | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | від 15 497 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Інтернет-магазини нереально накручують цінники - я можу знайти на taobao в Китаї офіційний завод і купити відсоток за 450 $ + трохи доставки, ніж у перекупних магазинів за 600 $.