Комп'ютерне крісло AMF Uran HR
Фото 36 |
AMF Uran HR |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Uran HR
Усі ціни 14 →Кресло Uran Black HR сиденье Сидней-05/спинка Сетка SL-18 аквамарин | 6 889 грн. |
Крісло комп'ютерне Uran White HR механізм Synchro-Tilt пластик білий/ткани | 8 822 грн. |
Кресло Uran Black HR сиденье Сидней-17/спинка Сетка HY-109 серая | 6 889 грн. |
Кресло Uran Black HR сиденье Сидней-26/спинка Сетка SL-00 черная | 6 889 грн. |
Кресло Uran White HR сиденье Сидней-07/спинка Сетка HY-100 черная | 7 419 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →