Комп'ютерне крісло AMF VR Racer Expert Adept
Фото 30 |
AMF VR Racer Expert Adept |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF VR Racer Expert Adept
Крісло Amf Vr Racer Expert Superb чорний / білий (546687) | 13 061 грн. |
Кресло Amf Vr Racer Expert Superb черный/белый (546687) | 13 061 грн. |
Крісло Amf Vr Racer Expert Adept чорний (546688) | 13 061 грн. |
Кресло Amf Vr Racer Expert Adept черный (546688) | 13 061 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →